Uni-Truck / Kontakt / Oddział Zgierz

Zapisz się do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

Uni-Truck o/ZGIERZ

Uni-Truck o/ZGIERZ
ul. Dąbrowskiego 15
95-100 Zgierz
Centrala - (42) 714 20 50
Infolinia 800 99 90 08

Mapa dojazdu:

DZIAŁ HANDLOWY - ZGIERZ

tel.: (42) 716 08 37
fax.: (42) 716 08 59
e-mail: iveco@uni-truck.eu

GODZINY OTWARCIA:          PN-PT.:8.00 - 18.00          SB.:9.00 - 14.00

Krzysztof Dobrociński

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

 

tel. (42) 716 08 37 w. 303

tel.kom. 661 331 501

e-mail: krzysztof.dobrocinski@uni-truck.eu

 

pliki/iveco/dilerzy/uni-truck/galerie/pracownicy/ZGIERZ/Krzysztof-Dobrocinski.jpg
Justyna Mazur
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Usług Finansowych i Polis

tel. (71) 39 55 269
tel.kom. 609 902 701
e-mail: justyna.mazur@uni-truck.eu

Doradca klienta
DARIUSZ MAZANEK
DYREKTOR HANDLOWY

tel. (22) 739 54 37
tel.kom. 691 948 383
e-mail: dariusz.mazanek@uni-truck.eu

DYREKTOR HANDLOWY

SERWIS - ZGIERZ
Serwis pojazdów, sprzedaż części zamiennych

tel. (42) 716 27 52 - SERWIS
tel. (42) 716 27 46 - SPRZEDAŻ CZĘŚCI
fax. (42) 716 08 59
serwis.zgierz@uni-truck.eu

ASSISTANCE IVECO (naprawy gwarancyjne) - 00800 48 32 60 00
SERVICE NON STOP - 24H/7DNI (naprawy pogwarancyjne) - 0609 473 701

GODZINY OTWARCIA:          PN-PT.:8.00 - 20.00          SB.:8.00 - 13.00

Artur Jędrzejczak
Kierownik serwisu

tel. (42) 716 27 52
tel.kom. 609 473 701
e-mail: artur.jedrzejczak@uni-truck.eu

KIEROWNIK ZMIANY
Grzegorz Paradowski
Kierownik zmiany

tel. (42) 716 27 52
e-mail: grzegorz.paradowski@uni-truck.eu

KIEROWNIK ZMIANY
Mariola Dylik
Doradca serwisowy

tel. (42) 218 55 92
tel.kom. 601 961 943
e-mail: mariola.dylik@uni-truck.eu

pliki/iveco/dilerzy/uni-truck/galerie/pracownicy/Mariola-Dylik.jpg
Adam Szymczak
Doradca ds. Części Zamiennych

tel. (42) 716 27 46
e-mail: magazyn.zgierz@uni-truck.eu

Doradca Serwisowy
Armacka Beata
Doradca serwisowy

tel. (42) 716 27 52
e-mail: beata.armacka@uni-truck.eu

Doradca Serwisowy
Lechowski Adam
Doradca serwisowy

tel. (42) 716 27 52
e-mail: adam.lechowski@uni-truck.eu

Doradca Serwisowy
Wójcik Adam
Doradca ds. Części Zamiennych

tel. (42) 716 27 46
e-mail: magazyn.zgierz@uni-truck.eu

Doradca
Olczak Sławomir
Kierownik ds. Współpracy z Kluczowymi Klientami ( łódzkie )

kom. 607 227 681
e-mail: slawomir.olczak@uni-truck.eu