Uni-Truck / Kontakt / Oddział Wrocław

Zapisz się do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

Uni-Truck o/WROCŁAW

Uni-Truck o/WROCŁAW
ul. Żmigrodzka 251
51-129 Wrocław
Infolinia 800 999 008

Mapa dojazdu:

DZIAŁ HANDLOWY - WROCŁAW

tel. (71) 352 92 62
fax. (71) 352 93 64
e-mail: iveco@uni-truck.eu

GODZINY OTWARCIA:   PN-PT.:8.00 - 18.00        SB.:9.00 - 13.00

Sebastian Kabała
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. (71) 39 55 226
tel.kom. 695 120 281
e-mail: sebastian.kabala@uni-truck.eu
Dorota Ołowecka
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. (71) 39 55 242
tel.kom. 601 731 126
e-mail: dorota.olowecka@uni-truck.eu
Witold Węgrzyn
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. (71) 39 55 239
tel.kom. 667 686 678
e-mail: witold.wegrzyn@uni-truck.eu
Mirosław Czmochowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. (71) 39 55 247
tel.kom. 691 948 389
e-mail: miroslaw.czmochowski@uni-truck.eu
Daniel Smolej
Regionalny Kierownik Sprzedaży Iveco
tel. (71) 39 55 239
tel.kom. 603 751 202
e-mail: daniel.smolej@uni-truck.eu
Justyna Mazur
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Usług Finansowych i Polis
tel. (71) 39 55 269
tel.kom. 609 902 701
e-mail: justyna.mazur@uni-truck.eu
Aleksandra Łagożny
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Usług Finansowych i Polis
tel. (71) 39 55 269
tel.kom. 609 902 701
e-mail: aleksandra.lagozny@uni-truck.eu
Dariusz Mazanek
Dyrektor Handlowy
tel. (22) 739 54 37
tel.kom. 691 948 383
e-mail: dariusz.mazanek@uni-truck.eu

SERWIS - WROCŁAW
Serwis pojazdów, sprzedaż części zamiennych

tel. (71) 327 66 00, (71) 395 52 21, (71) 395 52 44 - SERWIS
tel. (71) 395 52 23 - SPRZEDAŻ CZĘŚCI
fax. (71) 352 76 10
e-mail: serwis@uni-truck.eu

ASSISTANCE IVECO (naprawy gwarancyjne) - 00800 48 32 60 00
SERVICE NON STOP - 24H/7DNI (naprawy pogwarancyjne) - 609 100 621, 695 669 955

GODZINY OTWARCIA: PN-PT.:6.30 - 22.00           SB.:8.00 - 14.00

Jacek Kulikiewicz
Kierownik Zmiany
tel. (71) 39 55 221,
tel. (71) 327 66 00
fax. (71) 39 55 245
tel.kom. (71) 695 669 955
e-mail: jacek.kulikiewicz@uni-truck.eu
Tomasz Niemyjski
Kierownik Zmiany Iveco
tel. (71) 39 55 221
e-mail: tomasz.niemyjski@uni-truck.eu
Jacek Woźnica
Doradca Serwisowy
tel. (71) 39 55 244
e-mail: jacek.woznica@uni-truck.eu
Grzegorz Zarówny
Doradca ds Części Zamiennych
tel. (71) 395 52 23
fax. (71) 395 52 45
tel.kom. 695 120 283
e-mail: grzegorz.zarowny@uni-truck.eu
Rafał Szymański
Doradca klienta ds. części
tel. (71) 39 55 223
fax. (71) 39 55 245
e-mail: rafal.szymanski@uni-truck.eu
Robert Dobrzański
Doradca klienta ds. części
tel. (71) 39 55 223
fax. (71) 39 55 245
e-mail: robert.dobrzanski@uni-truck.eu
Andrzej Mazur
Z-ca kierownika działu części
tel. (71) 39 55 223,
tel.kom. 665 050 482
e-mail: andrzej.mazur@uni-truck.eu
Tomasz Lewandowski
Kierownik działu części zamiennych
tel. (71) 39 55 223,
tel.kom. 605 058 010
e-mail: tomasz.lewandowski@uni-truck.eu
Krzysztof Kozłowski
Kierownik zmiany - Likwidator szkód powypadkowych
tel. (71) 39 55 253,
tel. (71) 39 55 221,
fax. (71) 39 55 245,
tel.kom. 601 772 698
e-mail: krzysztof.kozlowski@uni-truck.eu
Piotr Ludwiczak
p.o. Kierownika Serwisu IVECO
tel. (71) 395 55 221,
tel. (71) 327 66 00
fax.(71) 39 55 245
e-mail: piotr.ludwiczak@uni-truck.eu
Janusz Felkner
Dyrektor Oddziału ds. Technicznych i OSKP
tel. (71) 39 55 252
e-mail: janusz.felkner@uni-truck.eu