Uni-Truck / Kontakt / Oddział Wrocław

Zapisz się do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

Uni-Truck o/WROCŁAW

Uni-Truck o/WROCŁAW
ul. Żmigrodzka 251
51-129 Wrocław
Infolinia 800 999 008

Mapa dojazdu:

DZIAŁ HANDLOWY - WROCŁAW

tel. (71) 352 92 62
fax. (71) 352 93 64
e-mail: iveco@uni-truck.eu

GODZINY OTWARCIA:   PN-PT.:8.00 - 18.00        SB.:9.00 - 13.00

Dorota Ołowecka
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. (71) 352 92 62 w. 242
tel.kom. 601 731 126
e-mail: dorota.olowecka@uni-truck.eu
Doradca Handlowy
Mirosław Czmochowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. (71) 352 92 62 w. 247
tel.kom. 691 948 389
e-mail: miroslaw.czmochowski@uni-truck.eu
Doradca Handlowy
Witold Węgrzyn
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. (71) 352 92 62 w. 239
tel.kom. 667 686 678
e-mail: witold.wegrzyn@uni-truck.eu
pliki/iveco/dilerzy/uni-truck/galerie/pracownicy/WROCLAW/witold.wegrzyn.JPG
Sebastian Kabała
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. (71) 352 92 62 w. 226
tel.kom. 695 120 281
e-mail: sebastian.kabala@uni-truck.eu
Doradca Handlowy
Daniel Smolej
Regionalny Kierownik Sprzedaży Iveco
tel. (71) 39 55 239
tel.kom. 603 751 202
e-mail: daniel.smolej@uni-truck.eu
Doradca klienta
Justyna Mazur
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Usług Finansowych i Polis
tel. (71) 395 52 69
tel.kom. 609 902 701
e-mail: justyna.mazur@uni-truck.eu
Doradca klienta
Dariusz Mazanek
Dyrektor Handlowy
tel. (22) 739 54 37
tel.kom. 691 948 383
e-mail: dariusz.mazanek@uni-truck.eu
DYREKTOR HANDLOWY

SERWIS - WROCŁAW
Serwis pojazdów, sprzedaż części zamiennych

tel. (71) 327 66 00, (71) 395 52 21, (71) 395 52 44 - SERWIS
tel. (71) 395 52 23 - SPRZEDAŻ CZĘŚCI
fax. (71) 352 76 10
e-mail: serwis@uni-truck.eu

ASSISTANCE IVECO (naprawy gwarancyjne) - 00800 48 32 60 00
SERVICE NON STOP - 24H/7DNI (naprawy pogwarancyjne) - 609 100 621, 695 669 955

GODZINY OTWARCIA: PN-PT.:6.30 - 22.00           SB.:8.00 - 14.00

Jacek Kulikiewicz
Kierownik Zmiany
tel. (71) 395 52 21,
tel. (71) 327 66 00
e-mail: jacek.kulikiewicz@uni-truck.eu
pliki/iveco/dilerzy/uni-truck/galerie/pracownicy/j.kulikiewicz.jpg
Tomasz Niemyjski
Kierownik Zmiany
tel. (71) 39 55 221
e-mail: tomasz.niemyjski@uni-truck.eu
Jacek Woźnica
Doradca Serwisowy
tel. (71) 352 92 62 w. 244
e-mail: jacek.woznica@uni-truck.eu
KIEROWNIK DZIAŁU LOGISTYKI
Grzegorz Zarówny
Doradca ds Części Zamiennych
tel. (71) 395 52 23
fax. (71) 395 52 45
tel. 695 120 283
e-mail: grzegorz.zarowny@uni-truck.eu
Rafał Szymański
Doradca ds Części Zamiennych
tel. (71) 395 52 23
e-mail: rafal.szymanski@uni-truck.eu
DORADCA SERWISOWY

Krzysztof Kozłowski
Specjalista ds Likwidacji Szkód Powypadkowych / Kierownik Zmiany
tel. (71) 395 52 21,
tel. (71) 327 66 00
e-mail: krzysztof.kozlowski@uni-truck.eu

DORADCA SERWISOWY
Piotr Ludwiczak
p.o. Kierownika Serwisu IVECO
tel. (71) 395 52 21,
tel. (71) 327 66 00
fax.(71) 39 55 245
e-mail: piotr.ludwiczak@uni-truck.eu
pliki/iveco/dilerzy/uni-truck/galerie/pracownicy/p.ludwiczak.jpg

Janusz Felkner
Dyrektor Oddziału ds. Technicznych i OSKP
tel. (71) 395 52 52
e-mail: janusz.felkner@uni-truck.eu
KIEROWNIK SERWISU