Uni-Truck / Kontakt / Oddział Nadarzyn

Zapisz się do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

Uni-Truck o/NADARZYN

Uni-Truck o/NADARZYN
al. Katowicka 70
05-830 Nadarzyn
tel. (22) 739 84 00
fax. (22) 739 84 30
Infolinia 800 999 008

Mapa dojazdu:

DZIAŁ HANDLOWY - NADARZYN

tel. (22) 739 85 30
fax. (22) 739 83 90
e-mail: iveco@uni-truck.eu

GODZINY OTWARCIA: PN-PT.:8.00 - 18.00               SB.:9.00 - 14.00

Paweł Boczkowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. (22) 739 54 54
tel.kom. 691 948 388
e-mail: pawel.boczkowski@uni-truck.eu
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY
Adam Bartnik
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. (22) 739 54 64
tel.kom. 609 903 163
e-mail: adam.bartnik@uni-truck.eu
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY
Adam Świeciński
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. (22) 739 54 62
tel.kom. 695 120 292
e-mail: adam.swiecinski@uni-truck.eu
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY
Marta Lenard
Regionalny Kierownik Sprzedaży Usług Finansowych i Polis
tel. (22) 739 54 27
tel.kom. 695 120 285
e-mail: marta.lenard@uni-truck.eu
SPECJALISTA DS. LEASINGU
Małgorzata Wdowczyk
Specjalista d/s Telemarketingu
SPECJALISTA D/S MARKETINGU
Justyna Mazur
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Usług Finansowych i Polis
tel. (71) 395 52 69
tel.kom. 609 902 701
e-mail: justyna.mazur@uni-truck.eu
Doradca klienta
Puchała Daniel
Regionalny Kierownik Sprzedaży Używanych Pojazdów Iveco
tel.kom. 603 751 728
tel.kom. 608 648 948
e-mail: daniel.puchala@uni-truck.eu
Dariusz Mazanek
Dyrektor Handlowy
tel. (22) 739 54 37
tel.kom. 691 948 383
e-mail: dariusz.mazanek@uni-truck.eu
DYREKTOR HANDLOWY

SERWIS - NADARZYN
Serwis pojazdów, sprzedaż części zamiennych

tel. (22) 739 84 00 - SEKRETARIAT
tel. (22) 739 84 40, (22) 739 54 06 - SERWIS
tel. (22) 739 54 48 - SPRZEDAŻ CZĘŚCI
fax. (22) 739 84 11
e-mail: serwis.nadarzyn@uni-truck.eu

ASSISTANCE IVECO (naprawy gwarancyjne) - 00800 48 32 60 00
SERVICE NON STOP - 24H/7DNI (naprawy pogwarancyjne) - 0661 997 661

GODZINY OTWARCIA: PN-PT.:7.00 - 22.00               SB.:8.00 - 14.00

Konrad Sadowski
Kierownik serwisu
tel. (22) 739 54 06
tel. 607 227 682
e-mail:konrad.sadowski@uni-truck.eu
Agnieszka Szczepaniak
Doradca serwisowy - Specjalista od napraw
blacharstko-lakierniczych i likwidacji
szkód komunikacyjnych
tel. (22) 739 84 40
e-mail: agnieszka.szczepaniak@uni-truck.eu
Piotr Strzelecki
Doradca serwisowy
tel.(22) 739 84 40
tel.kom. 669 663 003
e-mail: piotr.strzelecki@uni-truck.eu
Paweł Derlatka
Doradca serwisowy
tel. (22) 739 84 40
tel.kom. 669 660 334
e-mail:pawel.derlatka@uni-truck.eu
Jacek Zduniak
Doradca serwisowy
tel. (22) 739 54 71
e-mail: jacek.zduniak@uni-truck.eu
Jakub Sidorowicz
Asystent serwisowy ds. części
tel. (22) 739 54 06
tel.kom. 691 948 381
e-mail: jakub.sidorowicz@uni-truck.eu
Krzysztof Kostaniak
Doradca serwisowy ds. części
tel. (22) 739 54 48
e-mail:krzysztof.kostaniak@uni-truck.eu
Kierszta Tomasz
Doradca ds. Części Zamiennych
tel. (22) 739 54 48
tel.kom.601 976 523
e-mail:tomasz.kierszta@uni-truck.eu
Szredziński Mirosław
Specjalista ds. Gwarancji Iveco
tel. (22) 739 54 71
tel.kom.726 776 640
e-mail:miroslaw.szredzinski@uni-truck.eu
Orzech Karol
Specjalista ds sprzedaży i logistyki części zamiennych
tel. (22) 739 84 01
e-mail:karol.orzech@uni-truck.eu